Ebat Grup Hakkında

Ebat Grup, Kaliteye Açılan Pencereniz

EBAT GRUP olarak 1986'dan bu yana Yapı sektöründe hizmet veren Firmamız PİMAPEN Bayii olup, kurulduğu tarihten günümüze kadar, kaliteli hammaddeyi kaliteli hizmet ile sentezlemeyi gaye edinmiştir.

Hammaddenin evlerimizde kullanıma hazır hale gelene kadar ki süreçte, emeğin, kalitenin oluşumundaki katkısını bir kez daha keşfettik. Bu amaçla kalitenin devamı için yoğun emek harcama girişiminde ısrarcı olan firmamız 2006 yılında yeni bir yapılanmaya giderek şirket vizyon ve misyonunu bu doğrultuda geliştirmiştir.

Alanında uzman teknik ekibimiz, üretimin en başından en sonuna kadar aşama aşama, kontrol ve takibinde bulunarak müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Ayrıca iş teslim tutanağı ile siz değerli müşterilerinin görüşlerine başvurarak kalite ve hizmet anlayışını sürekli geliştirmek için çalışmaktadır.

Siparişlerin zamanında teslimine verdiğimiz önem, kaliteli işçilik, üretim ve montaj esnasında harcanan emeğin bu denli önemli oluşu belki “El emeği, göz nuru” deyimini tam manasıyla ortaya koymuştur.

EBAT GRUP PVC kapı ve pencere sistemlerinin yanında Alüminyum Doğrama, Plastik Doğrama, Kompozit Kaplama, Fotoselli Kapı, Garaj Kapıları, Panjur, Motorlu panjur, Katlanır ve Yana Kayar Cam Sistemleri, Küpeşte, Jalûzili cam, Duşa kabin ve Sineklik üretimleriyle de müşterilerine hizmet vererek çalışmalarını şu slogan etrafında birleştirmiştir: ” Kaliteye güven, emeğe inançla başlar.”

Ebat Grup İlkeleri

Profesyonel hizmet

Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Kaliteli ürünler

Kullanmış olduğumuz ürünler piyasanın en iyi ürünleridir. Bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

İSTANBUL'UN HERYERİNE ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ VERİLİR.