Pimapen Tamiri

Pimapen Tamir Servisi

Yaklaşık 20 yıllık bilgi birikimimiz ile İstanbul’un Anadolu yakası ve Avrupa yakasında pimapen tamir servisi olarak faaliyet göstermekteyiz.

Pimapen tamir işlemi profesyonel olarak nasıl yapılır?

Hayatımızın yaşam alanlarında ev, işyeri, okul vb. yapılardaki PVC pimapen kapı ve pencere sistemleri bazı arızalar yapar. Bu arıza sonucunda pimapen sistemlerimize onarım için profesyonel pimapen tamircisi ararız. Tamirat işlerinizde sizlere en iyi hizmeti vererek pencere tamiri işleminde kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Bu doğrultuda cam değişimi, çift açılım sistemi, kilit değişimi, kapı ve pencere kolu, pencere ayarı gibi tamir bakım ve değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Pimapen Cam Tamiri

Çift cam pencereler zamanla contaların aşınmasıyla hava alır ve içinde buhar yapar ve “pimapen pencere buhar yapıyor?” sorusunu sorarlar. Pimapen cam tamiri mümkün ise onarım gerçekleştirilir veya pencere cam değişimi işlemi sağlanır.

Pencere Tamiri

Pencere tamir hizmeti, mevcut pencere, pvc kapı, pimapen cam balkon kapısı arızlarının onarımında sorunlu bileşenleri tamir etmemize veya değiştirmemize izin verecek beceri ve bilgiye sahibiz. Pencere sistemlerinizi tamir hizmetinde Buğulanmış veya kırılmış çift cam değişimi, kilit mekanizma değişimleri, pencere kolu, menteşe, çocuk emniyet kilidi, pencere conta değişimi vb. birçok pencere tamir işlemini profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Çift Açılır Pencere Ayarı

PVC pencere sistemleri çift açılımlı ise aynı zamanda yan kısma açılan sistem olarak kullanılıyorsa mekanizma ayarlarının bozulmasından kaynaklanan yaşam alanlarından içeriye soğuk girebilir. Mekanizmaların ayarını yapabilmek içinde bu işten anlamak ve çift açılım sistemler hakkında bilgili olmak gerekir. Birden fazla noktada yer alan ayar yerinde zaman içerisinde bu ayarlar bozulabilir. Alt köşede, menteşenin üzerinde ve hemen kapağın alt kısmında yer alan vida sisteminden vida sıkılarak pencerenin aşağı yukarı hareketi sağlanabilir. Pencere kanat değişimi tamiri cam onarımı gibi durumlarda işinin ehli ustalar hizmet vermek için hazır bulunmaktadır.

PVC Kapı Tamiri

PVC kapı tamiri konusunda fransız kapı, sürgülü kapı tamiri, balkon kapılarına ilişkin, kilitleme mekanizmaları, kapı kolları, menteşeler ve kapı conta değişimi işlemleri yapmaktayız.

Pimapen Tamiri Fiyatları

Profesyonel pimapen tamiri ustalarımız ile sunmuş olduğumuz kaliteli işçilik sonucunda ödemiş olduğunuz ücreti sonuna kadar hak eden bir çalışma yapımız ile gurur duyuyoruz. Bu da gücümüze güç katmamızı sağlıyor. Pencerelerin kışın soğuk hava almasını, conta değişimlerinin yapılması, pvc kolların değişimleri, kanat ayarlarının yapılması, çift açılım sistemi gibi birçok işlemde pimapen tamiri fiyatlarını en uygun bütçe de sunuyoruz. Herhangi bir işlem için fiyat teklifi almak istiyorsanız bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Pimapen Bakımı

Pimapen bakımı, cam tamiri yaptırmayı geciktirdiğinizde kış aylarında evinizin yeteri kadar ısınmadığına şahit olursunuz. PVC pencereden soğuk giriyor diyorsanız pvc pencere kapı fitil değişim zamanı gelmiş ya da pencerenizin ayarı bozulmuş demektir. İşinde uzman olan ekibimiz zarar gören pimapenlerinizin tamirini en iyi şekilde gerçekleştirir. PVC pencere camı nasıl sökülür araştırıyorsanız bu işi yapacak deneyimli kişilere ihtiyacınız olduğu ortadadır. PVC doğramaları zamanla yıpranır ve ilk günlerdeki performansını göstermeyecek hale gelir.

Bunun sebeplerinden birisi de plastik doğramanın esnek malzeme olmasından kaynaklanır. Gün geçtikçe bakımı yapılmayan kapı ve pencereler performansını kaybeder. PVC pencere takozlama işlemini yaparak müşterilerinin her tür PVC pimapen kapı ve pencere sistemlerini tamirini yapan elemanlarımız uygun fiyatlarla ustalığını konuşturur. Pencere Tamiri konusunda uzman olan personellerimizle tamir bakım, alüminyum doğrama sistemleri montaj için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul pimapen tamiri işlemleri
Pimapen Pencere ve Kapı Kol Değişimi
Pimapen Pencere ve Kapı Menteşe Değişimi
Pimapen Pencere ve Kapı İspanyolet Değişimi
Pimapen Pencere ve Kapı Zamak Değişimi
Pimapen Pencere ve Kapı Conta Değişimi
Pimapen Pencere ve Kapı Kilit Değişimi
Pimapen Pencere ve Kapı Çift Açılım
Pimapen Pencere ve Kapı Kol Değişimi
Pimapen Pencere ve Kapı Karşılık Basınç Ayarı
Pimapen Pencere ve Kapı Silikon Yenilenmesi
Pimapen Pencere ve Kapı Conta Değişimi
Pimapen Pencere ve Kapı Buğulu Cam Değişimi
Pimapen Pencere ve Kapı Kanat Ayarı
Pimapen Pencere ve Kapı Sürgülü Pencere ve Kapı Ayarı
pimapen servis haricinde; alüminyum doğrama kapı sistemleri, panjur tamiri, cam balkon sisteminin montaj ve tamiri, duşakabin servis gibi hizmetleri sunmaktadır.